Karagümrük Mah. Türkistan Sk.

No: 10 Fatih / İST

0212 521 66 00

0541 637 78 48

bilgi@erdogankizyurdu.com

E-Mail Adres

ERDOĞAN KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Hakkımızda

ERDOĞAN KIZ ÖĞRENCİ YURDU HAKKINDA

Erdoğan kız öğrenci yurdu, istanbul kız öğrenci yurdu, fatih özel kız yurt, uygun fiyatlı kız yurdu, otel konsepti kız yurdu, öğrenci apart, yeni bina yurt, 7/24

Erdoğan Kız Öğrenci Yurdu 2021 yılında kurulan İstanbul’un tarihi nezih Fatih semtinde merkezi konumda bulunan binamız, konforlu, ferah odaları ile ders çalışma veya sosyal faaliyetlerini rahatlıkla devam ettirebilecekleri bir ortam olarak hazırlanmıştır. Yeme içme, giyim, temel ihtiyaçların karşılanabileceği alışveriş mekanlarının çok yakınındadır. 

Üniversite, Lise veya okul okumak hayatınızın en güzel anılarına açılan bir kapıdır. Erdoğan Kız Öğrenci Yurdu, öğrencilerinin taleplerine öncelik veren deneyimli yönetim kadrosu, yüksek hizmet kalitesiyle üniversite hayatınızı güven ve rahatlık içinde geçirmenizi, hayatınızı kolaylaştıran imkanlar sunmayı ve üniversite hayatınızdaki güzel anılarınız için aile sıcaklığını aratmayan şık ve rahat bir yuva olmayı önemser.

Erdoğan Kız Öğrenci Yurdu üniversite eğitiminin koşullarını ve önemini bilir, tüccar zihniyetinden uzak, öğrencilerine eğitim hayatları boyunca rahat bir yaşam ve çalışma ortamı sunmayı gözetir. Yurtlarımız, Atatürk ilke ve inkılaplarının ışığında, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir ve hiçbir siyasi kuruluş veya cemaatle bir ilişkisi bulunmamaktadır. Yurt binalarımız güncel yangın ve deprem yönetmeliklerinin tüm şartlarına uygundur ve yangın yönetmeliğine uygunluğu bakımından ruhsatlandırılmıştır.

Öğrencilerimizin güvenliği ve konforu bizler için çok önemlidir. Fatih’in ve Karagümrüğün merkezinde yer alan yurtlarımızda 7/24 kapalı devre kamera sistemleriyle güvenli bir ortam sağlanmaktadır; etüd odaları,  yemekhaneleri, temizlik hizmetleri, kesintisiz sıcak su imkanı, ortak alanlar ve odalardaki yüksek hız internet ve vizyoner eğitimcilerden oluşan yönetim kadrosuyla siz öğrencilerimize modern, huzurlu ve rahat bir ortam sunuyoruz.

Yurtlarımızda öğrencilerimiz; konaklama süreleri boyunca deprem, yangın, doğal afet ve benzeri risklere karşı sigortalanırlar.

Erdoğan kız öğrenci yurdu, istanbul kız öğrenci yurdu, fatih özel kız yurt, uygun fiyatlı kız yurdu, otel konsepti kız yurdu, öğrenci apart, yeni bina yurt, 7/24
Konuşmayı Başlat
Canlı Destek
Merhaba, yurt hakkında bilgi ve fiyatlar için bize Whatsapp'tan ulaşın.